W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Współpraca z Krakowską Izbą Adwokacką

12.05.2021

Współpraca z Krakowską Izbą Adwokacką-baner

W dniu 11 maja 2021 roku Dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych, dr hab. Dariusz Zuba, wziął udział w Zgromadzeniu Sprawozdawczym Krakowskiej Izby Adwokackiej. Odbyło się ono w formie hybrydowej – Prezydium, Komisje, Członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej oraz zaproszeni goście byli obecni w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a pozostali uczestnicy brali udział w Zgromadzeniu za pośrednictwem elektronicznego systemu porozumiewania się̨ na odległość.

Zgromadzenie było okazją do podziękowania Panu Dziekanowi mec. Pawłowi Gierasowi, obecnie Członkowi Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesowi Ośrodka Badawczego Adwokatury im. Adwokata Witolda Bayera przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, za współpracę z Instytutem. Dyrektor Instytutu szczególnie podkreślił wieloletni udział non profit Pana Dziekana w komisjach egzaminacyjnych dla kandydatów na biegłych Instytutu. Podziękował również za wieloletnie wspieranie Instytutu w finałach Turnieju Wiedzy Kryminalistycznej dla Aplikantów im. Aleksandra Głazka, a także obecność w wielu wydarzeniach organizowanych przez Instytut i kierowane pod jego adresem życzliwe słowa, w tym podczas Sesji Jubileuszowej zorganizowanej z okazji dziewięćdziesięciolecia powołania Instytutu.

Udział w Zgromadzeniu był także okazją do nawiązania współpracy z obecnymi władzami Krakowskiej Rady Adwokackiej, w szczególności z jej Dziekanem, mec. Aleksandrem Gutem.