W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jak dotrzeć na IGF 2021?

Doskonałe położenie w pobliżu autostrady A4 i A1 pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół MCK umożliwiają komfortowe korzystanie z obiektu.

ikona pociąg

Do Katowic można dojechać pociągiem w ciągu kilku godzin z dowolnego miejsca w Polsce, a także większych miast europejskich.
Praktyczne informacje o głównych dworcach i połączeniach kolejowych w Polsce: https://www.intercity.pl

 

ikona autobus

 

Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy KZK GOP dla Międzynarodowego Centrum Kongresowego to Katowice Rondo, Katowice Spodek lub Katowice Uniwersytecka.

Z Dworca PKP w Katowicach do Międzynarodowego Centrum Kongresowego można dostać się:

  • pieszo w 20 min. (2,5 km)
  • tramwaj 13/19/43 z Katowice Dworzec PKP do Katowice Rondo (4 przystanki)
  • tramwaj 11/16/6 from Katowice Plac Miarki do Katowice Rondo (3 przystanki)

Z lotniska Katowice Pyrzowice:

  • autobus AP3 z Pyrzowice Port Lotniczy do Katowice Dworzec (bezpośrednia trasa)
  • autobus AP2 z Pyrzowice Port Lotniczy do Katowice Dworzec (3 przystanki)

Rozkład jazdy Kolei Śląskich

ikona samolot

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest 30 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowicach- Pyrzowicach.

Podróż samochodem na lotnisko zajmuje ok. 0,5 h. Z lotniska w Pyrzowicach można do MCK dotrzeć taksówką (cena ok. 100 zł) lub busem (cena ok. 30 zł). Wybierając podróż busem z lotniska w Pyrzowicach należy kierować się na przystanek Katowice Sokolska (1 km od MCK) lub Katowice Hotel Novotel (850 m od MCK).

Niedalekie sąsiedztwo międzynarodowych portów lotniczych w Krakowie Balicach ( 70 km, ok. 50 min.) i Ostrawie (130 km, ok. 1,2 h) umożliwia sprawne dotarcie do MCK z wielu destynacji w Polsce, Europie i na świecie.

mapa lotnisk

 

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach
Praktyczne informacje o lotnisku.

Lotnisko Chopina w Warszawie
Praktyczne informacje o lotnisku, odwiedź stronę internetową.

Lotnisko w Krakowie
Praktyczne informacje o lotnisku, odwiedź stronę internetową.

Miejsce wydarzenia i data

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK), plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice.

IV kwartał 2020 r.

Dostępność

Wszystkie pomieszczenia oraz powierzchnie użytkowe dostosowane są do osób poruszających się na wózku. Pomieszczenia posiadają podpis w alfabecie Braille'a. Na każde piętro MCK można dotrzeć windą lub ruchomymi schodami. Dla osób słabosłyszących w każdej sali warsztatowej dostępna będzie transkrypcja na żywo.

Noclegi

Na potrzeby IGF2021 ofertę noclegową dla uczestników stworzył oficjalny operator hotelowy Mazurkas Travel. W systemie rejestracji hotelowej można znaleźć ponad 3000 miejsc noclegowych w konkurencyjnych cenach przygotowanych specjalnie dla uczestników Forum Zarządzania Internetem.

Wi-Fi

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowej dedykowanej sieci WiFi.

Catering

Na terenie wydarzenia dostępny będzie strefa kawowa oferujący wodę, kawę oraz herbatę. Dodatkowo codziennie w trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowego bufetu lunchowego.

praktyczne informacje