W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Webinar prof. Zwierzycki - biografia łącząca historię Indonezji i Polski

25.05.2021

Ambasada RP w Dżakarcie zaprasza na webinar poświęcony prof. Józefowi Zwierzyckiemu polskiemu naukowcowi, który ma bardzo duże zasługi w dziedzinie geologii na archipelagu indonezyjskim (był autorem pierwszej geologicznej mapy archipelagu indonezyjskiego). W tym roku przypada 60 rocznica śmierci prof. Zwierzyckiego. Życie profesora Zwierzyckiego łączy historię Polski i Indonezji, ale także odnosi się do historii Holandii i Europy. Podczas webinaru szczegółowo zostanie przestawiona ta wyjątkowa i niezwykła biografia.

1

W wydarzeniu wezmą udział: dr hab. Anna Gorecka-Nowak i dr Alina Chrząstek (Uniwersytet Wrocławski) prof. Kusuma (znakomity geolog ITB, twórca map ropy i gazu w Indonezji) oraz Han van Gorsel - holenderski geolog, który przez lata pracował w Indonezji, aktualnie mieszka w USA i jest żywo zainteresowany postacią prof. Zwierzyckiego.

Wydarzenie odbędzie się 25 maja 15.00 – 17.00 WIB na platformie zoom.

Link do wydarzenia: http://bit.ly/registration-webinar-2505