W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wydział Konsularny i Polonii - aktualizacja informacji

16.07.2021

Aktualizacja informacja dotyczących ograniczonego funkcjonowania Wydziału Konsularnego i Polonii w Dżakarcie.

1

Aktualizacja: od 19 lipca, w każdy dzień roboczy, aplikanci, których dokumenty paszportowe są gotowe do odbioru (do sprawdzenia tutaj) mogą odbierać swoje dokumenty paszportowe w godzinach 15:00-16:00, z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego (maska, dezynfekcja rąk i tylko jeden aplikant na terenie poczekalni). 


Wydział Konsularny i Polonii Ambasady RP w Dżakarcie informuje, że ze względu na drastyczny wzrost przypadków wirusa COVID-19 w Indonezji, Wydział ogranicza działalność i wstrzymuje przyjmowanie wniosków wizowych do odwołania.

Spotkania wizowe wyznaczone w tym czasie pozostają ważne - nowe daty na złożenie wniosków wizowych zostaną wyznaczone natychmiast po wznowieniu działalności przez tut. Wydział. Informacje o nowych datach na złożenie wniosków wizowych zostaną umieszczone na stronie internetowej placówki.


W nagłych sytuacjach, Wydział Konsularny i Polonii w Dżakarcie nadal będzie świadczył usługi dla obywateli RP. Przypominamy o możliwości kontaktu mailowego: dzakarta.amb.wk@msz.gov.pl oraz pod telefonem dyżurnym (tylko dla obywateli RP i w nagłych wypadkach): +62 855 78 00 231.