W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polski film "I Never Cry" na 33. Europejskim Festiwalu Filmowym

12.09.2021

Ambasada RP serdecznie zaprasza do obejrzenia online polskiego filmu "I Never Cry" (Jak najdalej stąd) i na spotkanie z reżyserem Piotrem Domalewskim na 33. Europejskim Festiwalu Filmowym w Ammanie.

festiwal filmowy 2021 1

Film "I Never Cry" (Jak najdalej stąd) będzie wyświetlany już 16. września 2021 o godz. 19:00 na 33. Europejskim Festiwalu Filmowym w Ammanie. Link do strony, gdzie będzie wyświetlany film: https://www.euffjordan.com/index.php/films/details/i-never-cry .W filmie wystepuje m.in: Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik. Reżyserem fillmu jest Piotr Domalewski, reżyser doskonale przyjętego debiutu "Cicha Noc", który zapewne Państwo kojarzą. Reżyser zgodził się odbyć krótkie spotkanie z widzami zaraz po filmie, czyli tego samego dnia o godz.20:45 - odbędzie się ono na żywo w języku angielskim. Spotkanie będzie transmitowane na Facebooku festiwalu https://www.facebook.com/EUFilmfestJO Zachęcamy serdecznie do zadawania pytań pod transmisją w komentarzach.