W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki wszystkim mamom w Polsce i w Jordanii!

26.05.2021

Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić trzy wyjątkowe mamy, które mieszkają w Polsce i to co o nich mówią ich dzieci.

2

Dzisiaj wypada wyjątkowy dzień w Polsce i dzisiaj też używamy wszystkich możliwych słów pełnych miłości, aby przekazać naszym mamom, jakie są dla nas ważne.

Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić trzy wyjątkowe mamy, które mieszkają w Polsce i to co o nich mówią ich dzieci.

„Moja mama to superbohaterka i najlepsza mama na świecie. Uwielbiam jej postawę życiową - nie ma dla niej nic niemożliwego. Jest najbardziej pracowitą osobą, jaką znam. Chciałabym, żeby miała więcej czasu dla siebie, na odpoczynek i niestety często trzeba ją do tego zmuszać. Cieszę się, że jest młoda duchem i ciekawa świata. Pamiętam, jak kiedyś mi powiedziała „Chętnie pojadę gdzieś nad rzekę pod namiot. Nie robiłam tego od lat ”. Jest bardzo troskliwa i dla swojej rodziny zrobi wszystko” - Ola.

„Moja mama Gienia pokazała mi, jak być odważnym. Nauczyła mnie i moje dwie siostry, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie znając języka arabskiego, mieszkała w Palestynie podczas wojny oraz w Jordanii i dawała sobie doskonale radę ponieważ jest bardzo sprytna i bardzo towarzyska. Zawsze była przy nas, kiedy jej potrzebowaliśmy. Jej wsparcie wiele dla nas znaczy” - Ayman.

„Moja mama ma 89 lat i nadal pracuje, dużo czyta i szyje dla nas wspaniałe swetry. Planuje nawet odwiedzić nas w Jordanii. W całym swoim życiu nie spotkałam osoby bardziej pogodnej i optymistycznej. Ma świetne poczucie humoru. Kocham ją najbardziej na świecie'' - Agnieszka.

Zdjęcia (3)