Kolejny sukces bielskiej strażaczki

08.09.2022

Nasza biegaczka sekc. Joanna Frukacz nie zwalnia tępa po sukcesach we Włoszech, wczoraj 7 września, zdobyła I miejsce w kategorii Open Kobiet

Nasza biegaczka sekc. Joanna Frukacz nie zwalnia tempa, po sukcesach we Włoszech,  wczoraj 7 września br.,  zdobyła I miejsce w kategorii Open Kobiet w V Mistrzostwach Polski Strażaków w Biegu Górskim i XIX Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Biegach Przełajowych, osiągając czas 37 min 57 sek.

Trasa biegu przebiegała w ciągu drogi wojewódzkiej nr 992 w kierunku miejscowości Grab, a następnie drogą leśną w kierunku Ożennej.
Na początku biegaczy czekał ok. 2200 metrowy odcinek drogi asfaltowej. Następnie trasa prowadziła przez malownicze, pofałdowane tereny leśne Nadleśnictwa Gorlice drogą utwardzoną kamienistą na dystansie ok. 5700 m. Ostatni 1300 metrowy odcinek biegacze pokonali po asfalcie.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu !

Opracowanie: mł. bryg. Patrycja Pokrzywa, KM PSP Bielsko-Biała