W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu powiatu bielskiego

27.09.2021

Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu powiatu bielskiego - przebieg konkurencji

W sobotę, 25 września 2021 roku na stadionie sportowym LKS w Bestwinie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu powiatu bielskiego.

W zawodach wystartowało 13 drużyn: 4 w grupie dziewcząt i 9 w grupie chłopców. Zawody przebiegały w zaciętej atmosferze, ale jednocześnie w duchu sportowej rywalizacji. Komisja sędziowska złożona z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej na podstawie rozegranych konkurencji, tj. biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami oraz rozwinięcia bojowego ustaliła następującą kolejność miejsc:

Grupa MDP - dziewczęta

1. OSP Bujaków z wynikiem 966 pkt.
2. OSP Wilkowice z wynikiem 959 pkt.
3. OSP Pisarzowice z wynikiem 887 pkt.
4. OSP Porąbka
 

Grupa MDP - chłopcy

1. OSP Stara Wieś 1 z wynikiem 1030 pkt.
2. OSP Bystra z wynikiem 1007 pkt.
3. OSP Ligota z wynikiem 996 pkt.
4. OSP Janowice  z wynikiem 955 pkt.
5. OSP Stara Wieś 2 z wynikiem 992 pkt.
6. OSP Meszna z wynikiem 983 pkt.
7. OSP Kaniów  z wynikiem 971 pkt.
8. OSP Bronów z wynikiem 965 pkt.
9. OSP Porąbka z wynikiem 912 pkt.

Startujące drużyny otrzymały puchary, dyplomy, nagrody oraz indywidualnie medale, które wręczyli: starosta bielski Andrzej Płonka, komendant miejski PSP w Bielsku-Białej st. bryg. Zbigniew Mizera oraz prezes zarządu oddziału powiatowego związku OSP RP w Bielsku-Białej Stanisław Nycz.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi: starosta bielski Andrzej Płonka, poseł na sejm RP Przemysław Drabek, prezes zarządu oddziału powiatowego związku OSP RP w Bielsku-Białej Stanisław Nycz, wójt gminy Bestwina Artur Beniowski, wójt gminy Jasienica Janusz Pierzyna oraz naczelnik wydziału zarządzania kryzysowego starostwa bielskiego Marek Rączka.

Zdjęcia (20)

{"register":{"columns":[]}}