Zwycięski XXVII półmaraton Jaworski o Puchar Burmistrza Jawora, XIV Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego

07.06.2022

Na starcie półmaratonu stanęło 131 biegaczy, w tym funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej. Pomimo wymagającej i selektywnej trasy, ciężkich warunków pogodowych zwycięzcą w kategorii kobiet została sekc. Joanna Frukacz z Komendy Miejskiej PSP Bielsko-Biała.

5 czerwca 2022r. w ramach XXVII Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora odbył się XIII bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego.

Organizatorem biegu była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, TKKF w Jaworze oraz Dolnośląska Komenda Wojewódzka PSP.

Na starcie półmaratonu stanęło 131 biegaczy, w tym funkcjonariusze  Państwowej Straży Pożarnej. Pomimo wymagającej i selektywnej trasy, ciężkich warunków pogodowych zwycięzcą w kategorii kobiet została sekc. Joanna Frukacz z Komendy Miejskiej PSP Bielsko-Biała.