W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane kontaktowe

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
ul. Dąbrowskiego 4 85 - 158 Bydgoszcz
tel. 525 848 800 fax 525 848 834

Sekretariat Komendanta, tel.: 525 848 833

e-mail: sekretariat@kmpspbydgoszcz.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:/KMPSPBYDGOSZCZ/SkrytkaESP
https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/KMPSPBYDGSZCZ

 

telefon alarmowy całodobowy 998

praca urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30

 

Oficer Prasowy
kpt. Karol Smarz
tel. 52 584 88 58
tel. kom. 693 998 492

e-mail: ksmarz@kmpspbydgoszcz.pl

 


 Sekretariat

inż. Oliwia Beska

tel.: 52 584 88 33, fax: 52 584 88 34, email: sekretariat@kmpspbydgoszcz.pl


 Wydział Operacyjno - Szkoleniowy

Naczelnik Wydziału - st. kpt. mgr inż. Dawid Pałczyński

tel. 52 58-48-854 e-mail: dpalczynski@kmpspbydgoszcz.pl

 

Zastępca Naczelnika Wydziału - kpt. mgr inż. Karol Smarz

tel. 52 58-48-858 e-mail: ksmarz@kmpspbydgoszcz.pl

 

Starszy Specjalista - st. kpt. mgr inż. Aleksandra Starowicz

tel. 52 58-48-855 e-mail: astarowicz@kmpspbydgoszcz.pl

 

Starszy Technik - st. sekc. Paweł Beska

tel. 52 58-48-857 e-mail: pbeska@kmpspbydgoszcz.pl


 Wydział Kontrolno - Rozpoznawczy

Naczelnik Wydziału: bryg. mgr inż. Rafał Marasz

tel.: 52 584 88 16, email: rmarasz@kmpspbydgoszcz.pl 

 

Zastępca Naczelnika Wydziału: mł. bryg. mgr inż. Piotr Daniel

tel.: 52 584 88 26, email: pdaniel@kmpspbydgoszcz.pl 


 Wydział Organizacyjno - Kadrowy

Naczelnik Wydziału - mł. bryg. mgr Benedykt Lewicki

tel.: 52 584 88 48, email: blewicki@kmpspbydgoszcz.pl

 

Zastępca Naczelnika Wydziału - kpt. mgr Marcin Zwolenkiewicz

tel.: 52 584 88 43, email: mzwolenkiewicz@kmpspbydgoszcz.pl


 Wydział Logistyczny

Naczelnik Wydziału: bryg. mgr Antoni Pietkun

tel.: 525 848 820, email: apietkun@kmpspbydgoszcz.pl


 Sekcja Finansów

Główny Księgowy: sekc. mgr Dorota Senkowska

tel.: 525 848 814, 525 848 828, email: dsenkowska@kmpspbydgoszcz.pl


 Stanowisko Pracy - BHP

 

 


 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Bydgoszczy

tel.: 52 584 88 61, faks: 52 584 88 63 email: msk@kmpspbydgoszcz.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.12.2020 14:56 Karol Smarz
Wytwarzający/ Odpowiadający:
kpt. Karol Smarz KM PSP w Bydgoszczy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dane kontaktowe 9.0 17.02.2021 12:31 Karol Smarz
Dane kontaktowe 8.0 11.02.2021 11:34 Karol Smarz
Dane kontaktowe 7.0 11.02.2021 11:32 Karol Smarz
Dane kontaktowe 6.0 11.02.2021 11:30 Karol Smarz
Dane kontaktowe 5.0 10.02.2021 13:14 Karol Smarz
Dane kontaktowe 4.0 10.02.2021 13:12 Karol Smarz
Dane kontaktowe 3.0 10.02.2021 13:07 Karol Smarz
Dane kontaktowe 2.0 02.02.2021 18:49 Karol Smarz
Dane kontaktowe 1.0 04.12.2020 14:56 Karol Smarz

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP