W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje Ustawy o OSP w powiecie bydgoskim

01.06.2021

Widok na stoły ustawione w kształcie litery U, przy stołach siedzą przedstawiciele OSP i PSP, wszyscy w swoich mundurach wyjściowych, konsultacje odbywają się w sali OSP Dąbrowa Chełmińska, kremowy kolor ścian, w tle scena.

W dniu 1 czerwca 2021 roku  w siedzibie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w  Dąbrowie Chełmińskiej (pow. bydgoski) odbyły się konsultacje z członkami ochotniczych straży pożarnych w sprawie projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele jednostek OSP z powiatów bydgoskiego, nakielskiego, żnińskiego oraz przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej: st. bryg. Sławomir Herbowski – Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, st. bryg. Janisław Buller –Komendant Miejski PSP w Bydgoszczy, mł. bryg. Tomasz Czajka – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Bydgoszczy, bryg. Sławomir Murawski – Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią, st. bryg. Grzegorz Rutkowski – Komendant Powiatowy PSP w Żninie oraz funkcjonariusze i pracownicy KM PSP w Bydgoszczy. Podczas spotkania szczegółowo przestawiono cele ustawy, po których nastąpiły konsultacje. Spotkanie, które przebiegało w miłej atmosferze, dało możliwość nie tylko odniesienia się do zapisów projektu ustawy, ale również wymiany doświadczeń pomiędzy druhami z różnych powiatów.

 

Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Karol Smarz, KM PSP w Bydgoszczy

 

 

Zdjęcia (2)