W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szczepienia służb mundurowych przeciw COVID-19

06.04.2021

W lewej części zdjęcia st. bryg. mgr inż. Janisław Buller - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy siedzący na krześle ubrany w białą koszulę z krótkim rękawem umundurowania wyjściowego PSP, czarny krawat z logo PSP, czarne pagony ze złotymi naszyciami stopnia służbowego starszego brygadiera, na twarzy maseczka. Obok Komendanta nachyla się stojąca pielęgniarka dokonująca szczepienia w lewy bark, pielęgniarka w ciemnym granatowym ubraniu, na twarzy maseczka.

W całym kraju trwają szczepienia służb mundurowych, które w Narodowym Programie Szczepień należą do grupy 1c. Proces obejmuje również szczepienia funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz druhów Ochotniczych Straży Pożarnych. W naszym regionie cały przebieg szczepień służb mundurowych ma trwać do końca kwietnia 2021r. Jedną z osób, które przystąpiły do szczepienia jest st. bryg. mgr inż. Janisław Buller - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, dając jednocześnie przykład, że warto się zaszczepić. Łącznie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy chęć zaszczepienia się wyraziło 77 osób oraz 208 druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Opracowanie: kpt. Karol Smarz KM PSP w Bydgoszczy

Zdjęcia (1)