W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SZCZEPIMYSIĘ – transport osób w ramach wspierania Narodowego Programu Szczepień

02.02.2021

Dwie osoby znajdujące się w korytarzu przychodni. W lewej części stojący strażak ubrany w żółtą kurtkę ubrania specjalnego i czarne spodnie, na twarzy biała maseczka. W prawej części starsza Pani siedząca na krześle ubrana jasny sweter i czarne spodnie, na twarzy maseczka. W tle ściany korytarza kremowego koloru i białe drzwi.

W ramach wspierania Narodowego Programu Szczepień strażacy z terenu miasta Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego rozpoczęli transport  do punktów szczepień osób niepełnosprawnych oraz mających trudności z dostępem do wskazanych punktów.  Działania te odbywają się z zachowaniem wskazanych zasad reżimu sanitarnego.

 

W ramach prowadzonych działań strażacy  będą również przekazywać materiały informacyjne na temat szczepień oraz profilaktyki COVID-19.

 

Przypominamy,  że pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

 

Opracowanie: kpt. Karol Smarz, KM PSP w Bydgoszczy

 

Zdjęcia (2)