Powrót

Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu 2023

24.09.2023

Zawodnicy stoją na podium z medalami. W tle baner z napisem Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu

W dniach 22-24 września 2023 r.  w hali sportowej AQUA ŻYRARDÓW w Żyrardowie odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu.

Dwa tytuły mistrzowskie wywalczył Adrian Durma, reprezentujący Komendę Miejską PSP w Elblągu.

W zawodach rywalizowali ze sobą żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych oraz słuchacze szkół wyższych służb mundurowych oraz wojskowych. Zawodnicy walczyli w formułach Pointfighting, Kick Light oraz K-1 Style zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Kickboxingu.

Strażak z Elbląga zdobył na mistrzostwach dwa złote medale w kategorii Kick Light do 74 kg oraz w formule Pointfighting do 74 kg. Wszystkich przeciwników Adrian pokonał przed czasem i został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Dawid Rogożyński