W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podpisanie umowy na wykonanie kolejnych robót budowlanych w nowej KM PSP w Elblągu

01.06.2021

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz Pana Konrada Murzyńskie Prezes Zarządu PRZEMBUD GDAŃSK. Panowie stoją w centralnej części gabinetu komendanta, trzymają w rękach teczki z podpisaną umową.

31 maja 2021 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu podpisano umowę z firmą PRZEMBUD GDAŃSK Spółka Akcyjna na kolejny zakres robót budowlanych w realizowanej inwestycji pod nazwą: „Budowa nowej KM PSP w Elblągu oraz przyległej JRG 1 w Elblągu przy ul. Łęczyckiej 19”.

Umowa została podpisana przez st. kpt. Łukasza Kochan – Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, Pana Konrada Murzyńskiego – Prezesa Zarządu PRZEMBUD GDAŃSK S.A. oraz Panią Gabrielę Wróbel – Wiceprezesa Zarządu PRZEMBUD GDAŃSK S.A.

Zakres robót budowlanych w głównej mierze obejmuje:

Montaż central wentylacyjnych, klimatyzacji, wykonanie węzła cieplnego, instalacji solarnej, elementów instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku głównym, utwardzenie terenu i wykonanie nawierzchni, dróg, parkingów na terenie budowanej strażnicy wraz z kanalizacją teletechniczną i oświetleniem, budowę przyłączy teletechnicznych oraz budowę budynku z agregatem prądotwórczym i śmietnikiem.

Kwota zamówienia wynosi 5 698 730,22 zł brutto.

 

Opracowanie: st. kpt. Łukasz Kochan, bryg. Robert Licznerski