W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażak z Elbląga najlepszy podczas Wojewódzkich Mistrzostw Służb i Organizacji Mundurowych w Tenisie Stołowym.

28.05.2021

Na zdjęciu stoi obok siebie pięciu zawodników ubranych w stroje sportowe. Troje z nich ma szyi medale. Za nimi znajduje się duży baner z napisem Policyjny Klub Sportowy Mazury.

Turniej zorganizowany przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie oraz Policyjnym Klub Sportowy MAZURY, został rozegrany 28 maja 2021 w Ostródzie. Do rywalizacji stanęło 16 zawodników, byli to zarówno czynni funkcjonariusze, członkowie organizacji mundurowych oraz policyjni emeryci. Mimo braku publiczności, rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie. Po długich zmaganiach na najwyższym stopniu podium stanął Bogdan Wojtas -  strażak z KM PSP w Elblągu. Drugie miejsce zajął także elblążanin, Piotr Szałkowski - policjant z KMP w Elblągu. Na trzecim stopniu podium stanął Michał Malikowski – policjant z KPP w Ostródzie.

Opracowanie: mł. asp. Dawid Rogożyński, Zdjęcie: PKS Mazury