W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Tragiczny wypadek na ul. Łęczyckiej w Elblągu

06.10.2021

Auto osobowe koloru srebrnego po zderzeniu z drzewem, ma widoczne uszkodzenia z przodu pojazdu. Po obu stronach są rozstawione czerwone parawany straży pożarnej. W tle po prawej stronie widoczny pojazd pożarniczy. Z lewej strony pojazd karetki pogotowia.

Informacja o wypadku wpłynęła do Stanowiska Kierowanie Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu tuż przed godziną 24:00, 6 października 2021 roku.

Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca osobowego volkswagena, na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu ustalono, że w zdarzeniu nie brały udział inne osoby. Działania straży w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuowaniu kierowcy z wraku pojazdu i przekazaniu przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Mimo starań ratowników mężczyzny nie udało się uratować.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko cztery godziny. Na miejscu pracowały 2 zastępy z JRG nr 1 w Elblągu, policja, prokurator oraz ZRM.

Opracowanie: mł. asp. Dawid Rogożyński, Zdjęcia: kpt. Łukasz Janecki

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}