W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na drodze Elbląg - Łęcze w powiecie elbląskim

27.08.2021

Rozbity na drodze wrak pojazdu, widoczne bardzo duże uszkodzenia prawej strony pojazdu. Za nim widoczny zarys pojazdu pożarniczego, po prawej stronie sylwetki strażaków.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia 2021 roku  około godziny 9:00 na drodze z Elbląga do Łęcza. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podróżujący samodzielnie kierowca osobowego Opla jadąc w kierunku Łęcza, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia zostali skierowani strażacy z JRG nr 2 w Elblągu. Działania straży w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Następnie uprzątnięto jezdnię z pozostałości pokolizyjnych. Na czas prowadzonych działań ratowniczych droga była całkowicie zablokowana. Kierujący pojazdem został zabrany przez medyków do szpitala na dalsze badania.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Na miejscu pracowały 3 zastępy z JRG nr 2 w Elblągu, policja oraz ZRM.

Opracowanie: mł. asp. Dawid Rogożyński, Zdjęcie: JRG nr 2 w Elblągu

Zdjęcia (1)