W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SzczepimySię – działania wspierające Narodowy Program Szczepień oraz walkę z epidemią Covid-19 na terenie powiatu grudziądzkiego

28.03.2021

Zdjęcie przedstawia strażaka w piaskowym mundurze bojowym, który wkłada ulotki do skrzynki na listy zamontowanej na kutym ogrodzeniu. Strażak ma ubraną zieloną maseczkę. W tle drzewa i zabudowania.

W minionym tygodniu strażacy z Grudziądza i powiatu ziemskiego kontynuowali działania wspierające Narodowy Program Szczepień i walkę z epidemią Covid-19. We wtorek zakończyła się akcja dystrybucji ulotek dotyczących szczepień ochronnych. Wzięło w niej udział 29 jednostek OSP – wszystkie, które zgłosiły taką gotowość. Druhowie z OSP w Szembruku dowozili mieszkańców gminy Rogóźno na szczepienia – 7 osób. Od początku trwania akcji na terenie powiatu grudziądzkiego podmioty KSRG przetransportowały łącznie 34 osoby. Dodatkowo strażacy z Łasina trzy razy pomagali przy transporcie zapasu tlenu do miejscowego szpitala.

Opracował: mł. bryg. Paweł Korgol

Zdjęcia: OSP Boguszewo, OSP Salno

Zdjęcia (3)