W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizyta Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego PSP w grudziądzkiej komendzie

21.12.2020

Dwaj strażacy w mundurach galowych i założonych maseczkach stoją bokiem do widza a twarzami do siebie na utwardzonym placu i rozmawiają. W tle za nimi znajdują się: wyrównana ziemia oraz długi rząd paneli fotowoltaicznych posadowionych na metalowej konstrukcji przy kilkumetrowej skarpie na szczycie której rośnie zielony żywopłot.

W poniedziałek, 21 grudnia 2020 r.,  Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP – st. bryg. Robert Wiśniewski wraz Naczelnikiem Wydziału Operacyjnego KW PSP w Toruniu – st. bryg. Markiem Rusoniem wizytowali obiekty Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu. W trakcie odwiedzin, wspólnie z Komendantem Miejskim PSP w Grudziądzu – st. bryg. Robertem Gutowskim, goście ocenili postęp prac przy inwestycjach na terenie JRG 2. Są to: budowa instalacji fotowoltaicznej, oraz wymiana nawierzchni placu jednostki. Poziom realizacji obydwu projektów oceniono pozytywnie. W trakcie wizyty st. bryg. Robert Wiśniewski złożył świąteczne życzenia funkcjonariuszom i pracownikom grudziądzkiej komendy w imieniu własnym i Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu st. bryg. mgr Jacka Kaczmarka.

Opracował: mł. bryg. Paweł Korgol

Zdjęcia: mł. bryg. Sławomir Chyła

Zdjęcia (4)