W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

bryg. mgr inż. Andrzej Ciosk

Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

Zastepca_Komendanta_Miejskiego_PSP

ANDRZEJ CIOSK związany jest z pożarnictwem od 2000 roku. Po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w 2005 roku podjął służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. Początkowo w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej, a od roku 2006 w sekcji kontrolno-rozpoznawczej. W latach 2007-2017 pełnił funkcję oficera prasowego komendanta miejskiego PSP w Jeleniej Górze. Od 2010 roku związany z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 2 jako zastępca dowódcy JRG, następnie od 2015 roku na stanowisku dowódcy JRG. W 2017 roku powołany został na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

W trakcie swojej służby odznaczony przez Prezydenta RP brązowym medalem Za Długoletnią Służbę, brązową odznaką ministerialną Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz brązowym medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa.