W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Królowa Polska- samochód osobowy wypadł z drogi

07.06.2021

Samochód osobowy białego koloru z rozbitym przodem stoi w poprzek drogi. Wokół niego stoją strażacy. Na drodze zasypane sorbentem płyny eksploatacyjne. W tle samochody pożarnicze.

7 czerwca o godzinie 16.19 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Bogusza oraz OSP Królowa Górna zadysponowane ostały do działań w Królowej Polskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do wypadnięcia samochodu z jezdni i uderzenia w betonowy słup. Po zderzeniu samochód znajdował się na środku jezdni. Wydobywały się z niego płyny eksploatacyjne. Pojazdem podróżował sam kierujący, który opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po dokonaniu czynności dochodzeniowych przez Policje dalsze działania polegały na ściągnięciu pojazdu na pobocze przy użyciu pojazdu pożarniczego i wyciągarki samochodowej. Usunięto z jezdni pozostałości po zdarzeniu. Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

Zdjęcia (1)