W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jak gry komputerowe wpływają na mózg? Zobacz materiał "Nauka. To Lubię!"

Grafika przedstawia kadr z filmu “Jak gry komputerowe wpływają na mózg” zamieszczonego na kanale YouTube Nauka. To lubię. Znajduje się na nim prowadzący - Tomasz Rożek, który siedzi w pomieszczeniu i widoczny jest do wysokości ramion. W prawym górnym rogu znajduje się logo kanału Nauka. To lubię i biały napis “Nauka to lubię”. Na środku grafiki znajduje się biały symbol play. Na dole grafiki znajduje się zielono-żółty napis, który brzmi: “Jak gry komputerowe wpływają na mózg?”. Na samym dole grafiki znajduje się ciąg logotypów na białym tle: logo Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, logo Ministerstwo Cyfryzacji, logo NASK, logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Czy gry komputerowe mogą pozytywnie wpływać na rozwój mózgu człowieka? Co łączy gry zręcznościowe i roboty chirurgiczne? Jakie kompetencje i umiejętności można doskonalić grając w gry komputerowe? Jaki typ gier najlepiej sprawdzi się w edukacji czy rozwoju?  Na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym filmie “Jak gry komputerowe wpływają na mózg?” na kanale YouTube Nauka. To lubię!

Zapraszamy do oglądania i dzielenia się z innymi!

***

Materiał został przygotowany w ramach projektu „Kampanie edukacyjno – informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020. Projekt jest realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK.

Wideo

{"register":{"columns":[]}}