W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

CodeWeek

Grafika wektorowa w kolorze niebieskim (dominujący), z tekstem: CodeWeek, 7-22 października 2023

Europejski Tydzień Kodowania

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Polska rokrocznie jest jednym z jej liderów - w 2022 r. zajęliśmy czwarte miejsce. Gdyby wziąć pod uwagę wyłącznie liczbę zgłoszonych inicjatyw - prawie 14 tysięcy – byłoby to trzecie miejsce na podium. W tym roku CodeWeek potrwa od 7 do 22 października, a inicjatywy można zgłaszać już dziś!

Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z kodowaniem.

Znaczenie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile - nie tylko ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy, ale również liczne walory edukacyjne, takie jak choćby rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.

CodeWeek to:

  • świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową, czy robotyką. Idea jest prosta – każdy, kto chce się włączyć, może zorganizować własne wydarzenie i zgłosić je tutaj: codeweek.eu/add

Kilka prostych kroków i Twoje wydarzenie znajdzie się na mapie, czyli zostanie wliczone do europejskiego rankingu.

Kto może zorganizować takie wydarzenie? Każdy!

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do zakładek po lewej strone - na początek polecamy wpis "Jak zacząć? CodeWeek krok po kroku".

Wszystkich zainteresowanych CodeWeek zapraszamy do kontaktu:

 

Aktualności

{"register":{"columns":[]}}