W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Materiały promocyjne #CodeWeek2021

Chciałbyś stać się częścią społeczności #CodeWeek2021 i pomagać nam w promowaniu nauki programowania? To bardzo proste! Wystarczy, że posiadasz konto na jednym z portali społecznościowych. Oto kilka sposobów, w jaki możesz wspierać #CodeWeek2021 bez wychodzenia z domu!

Grafika dwuczęściowa - z lewej strony na fioletowym tle żółty napis "CodeWeek materiały promocyjne", z prawej strony, oddzielona żółtą pionową linią część ze zdjęciem profilowym z nałożoną nakładką na zdjęcie. Na zdjęciu profilowym uśmiechnięta dziewczynka w okularach, nakładka to wybielone tło na którym widać czerwoną rakietę sterowaną przez robota i napis "Codeweek 29-24 października".

Grafiki i wideo

Prostym sposobem, aby podzielić się z Twoimi znajomymi i bliskimi ideą CodeWeek jest używanie grafik i wideo Europejskiego Tygodnia Kodowania w swoich mediach społecznościowych. Możesz także zachęcić swoich znajomych, aby oni również wspierali CodeWeek - to bardzo proste! Jak to zrobić?

1. Zdjęcie w tle

Jeżeli posiadasz konto na portalu Facebook możesz ustawić jako zdjęcie w tle jedną z grafik #CodeWeek2021 przygotowaną specjalnie na tę okazję! Takie grafiki można pobrać za darmo przechodząc do albumu „#CodeWeek2021 materiały promocyjne”. Aby zmienić zdjęcie w tle wystarczy wejść na swój profil, a następnie kliknąć w miejsce, gdzie znajduje się dotychczasowe zdjęcie. Gdy to zrobisz wyświetli się pasek menu z dostępnymi opcjami. Teraz wystarczy jedynie kliknąć opcję “Dodaj zdjęcie”, a następnie wybrać z komputera lub telefonu pobraną wcześniej grafikę CodeWeek. Gotowe! Teraz wszystkie osoby odwiedzające Twój profil zobaczą, że jesteś aktywnym uczestnikiem #CodeWeek2021!

Jeśli publikujesz posty dotyczące Twoich inicjatyw CodeWeek możesz też użyć nakładek na zdjęcie – zajrzyj do albumu „#CodeWeek2021 materiały promocyjne” i zobacz, co przygotowaliśmy.

2. Wideo promocyjne

Z okazji CodeWeek przygotowaliśmy też 2 filmy – jeden zapraszający do udziału w tej edycji i jeden dedykowany naszej bezpłatnej macie do kodowania, którą wydrukujesz w swoim domu. Sprawdź i podaj dalej.

Wideo

3. Nakładka na zdjęcie profilowe

Oprócz wykorzystania grafik CodeWeek2021 możesz również użyć specjalnej nakładki na zdjęcie profilowe! Od 1 września wszyscy użytkownicy portalu Facebook mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej przez Zespół CodeWeek nakładki promującej 8 edycję Europejskiego Tygodnia Kodowania! Nakładka to dodatkowa “ramka”, która zostaje nałożona na zdjęcie profilowe. Używając jej możemy publicznie okazać wsparcie dla danej inicjatywy. Będzie ona widoczna dla wszystkich osób odwiedzających nasz profil, w każdym momencie można ją jednak usunąć. To świetny sposób, aby promować ideę CodeWeek wśród swoich znajomych!

W jaki sposób użyć nakładki na Facebook’u? To proste!

  1. Wejdź na https://www.facebook.com/profilepicframes
  2. Wyszukaj nakładkę CodeWeek2021 wpisując hasło „codeweek2021”
  3. Ukończ akcję wybierając opcję „Ustaw jako zdjęcie profilowe”.

Używaj hasztagów

Kolejnym prostym sposobem, aby promować inicjatywę Europejskiego Tygodnia Kodowania jest użycie hasztagów w swoich wpisach w mediach społecznościowych. Dodajesz post na Facebook’u lub Instagramie, w którym dzielisz się z innymi swoim wydarzeniem w ramach #CodeWeek2021? A może zamieszczasz wpis, w którym opisujesz dlaczego warto zaangażować się w Europejski Tydzień Kodowania? Nie zapomnij, aby użyć w opisie hasztagów takich jak: #codeweek, #codeweek2021, #codeweekpl i #codeweekeu! Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli łatwo wyszukać opublikowane przez Ciebie zdjęcie lub post i zainspirować się! My także z wielką radością obserwujemy Wasze działania!

Pamiętaj też, żeby oznaczyć funpage CodeWeek – zrobisz to dodając do treści wpisu hasło: „@codeweekpl”.

Bądźmy w kontakcie!

Zachęcamy Was również do śledzenia naszych profili na Facebook’u oraz Instagramie! Komentujcie, lajkujcie i udostępniajcie nasze posty! Chcemy wiedzieć co u Was słychać oraz jakie macie pomysły na tegoroczną edycję Europejskiego Tygodnia Kodowania! Codziennie staramy się publikować nowe, interesujące treści! Dzielimy się z Wami wszystkimi konkursami, inspiracjami i nowinkami ze świata #CodeWeek2021! Warto być z nami w kontakcie!

CodeWeek PL na Facebook’u: https://www.facebook.com/CodeWeekPL
CodeWeek PL na Instagramie: https://www.instagram.com/codeweekpl/

Materiały

Przejdź do albumu "CodeWeek2021 materiały promocyjne"