W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zrealizowałeś wydarzenie? Wypełnij raport i pobierz certyfikat!

22.11.2020

Organizowane przez Was wydarzenie #CodeWeek2020 dobiegło końca? Czas na wypełnienie krótkiego raportu! O co w tym chodzi? Chodzi o certyfikat!

Grafika przedstawia zdjęcie statystyk. Na środku grafiki znajduje się animowana ilustracja raportu z zielonym znaczkiem poprawności. Obok znajduje się czarny napis, który brzmi “Raport z wydarzenia #CodeWeek”. W dolnej części grafiki znajdują się kolorowe kółka nawiązujące do Code Week. Na samym dole grafiki znajduje się ciąg logotypów na białym tle: logo Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, logo Ministerstwo Cyfryzacji, logo NASK, logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Dzięki raportom z wydarzeń wypełnianym przez organizatorów zespół #CodeWeek może tworzyć statystyki dotyczące różnych aspektów inicjatyw organizowanych w danej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania, takie jak: średnia ilość uczestników wydarzenia czy ich wiek. Dzięki tym informacjom możemy planowac kolejne edycje CodeWeek dopasowując je do potrzeb jego odbiorców.

Kiedy trzeba wypełnić raport? Dostęp do raportu pojawia się, kiedy upłynie termin, który wskazaliście podczas rejestracji Waszego wydarzenia na stronie www.codeweek.eu upłynie.  

Jak wypełnić raport? 

1.   Wejdź na stronę główną codeweek.eu oraz zaloguj się na swoje konto. Na ekranie startowym wejdź w zakładkę “Moje zajęcia”.

Grafika przedstawia stronę startową codeweek.eu z rozwiniętym menu opcji. Niebieski symbol kursora myszy wskazuje na zakładkę “Moje zajęcia”, która jest podświetlona na pomarańczowo.

2.    Z dostępnych inicjatyw wybierz wydarzenie, które chciałbyś zgłosić, czyli wypełnić raport.  

Grafika przedstawia ekran strony codeweek.eu po otworzeniu zakładki “Moje zajęcia”. W dolnej części ekranu znajduje się pole wydarzenia z pomarańczowym przyciskiem “Wyświetl”. Wskazuje na niego niebieski symbol kursora myszy.

3.    Na stronie Twojej inicjatywy, w prawym, górnym rogu pojawi się pomarańczowy przycisk “Zgłoś wydarzenie i odbierz certyfikat”. Jeżeli w niego klikniesz zostaniesz automatycznie przekierowani do formularza elektronicznego. 

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu po kliknięciu opcji “Wyświetl”, która znajduje się z zakładce “Moje wydarzenia”. Na ekranie wyświetlona jest strona wybranego wydarzenia. W prawym górnym rogu znajduje się pomarańczowy przycisk z białym napisem “Zgłoś wydarzenie i odbierz certyfikat”. Wskazuje na niego niebieski symbol kursora myszy.

4.    Wypełnij formularz informacjami dotyczącymi Twojego wydarzenia i prześlij zgłoszenie.

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu po kliknięciu przycisku ““Zgłoś wydarzenie i odbierz certyfikat”. Na ekranie znajduje się formularz z tytułem “Zgłoś swoje wydarzenie #CodeWeek2020”.

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu po kliknięciu przycisku ““Zgłoś wydarzenie i odbierz certyfikat”. Na ekranie znajduje się ciąg dalszy formularza, zakończony pomarańczowym przyciskiem z napisem “Prześlij zgłoszenie wydarzenia”. Wskazuje na niego niebieski symbol kursora myszy.

5.    Gotowe! Twoje wydarzenie zostało zgłoszone. Automatycznie został również wygenerowany certyfikat organizatora, który znajdziesz w zakładce “Moje certyfikaty”.

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu po kliknięciu przycisku “Prześlij zgłoszenie wydarzenia. Na ekranie wyświetlony jest komunikat: “Dziękujemy za zgłoszenie wydarzenia! Twój certyfikat jest gotowy. Kliknij tutaj, aby go pobrać”. Niebieski, animowany kursor myszy wskazuje na ten komunikat.