W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jak wygenerować certyfikat uczestnictwa?

Przygotuj certyfikaty dla Uczestników Twojego wydarzenia Europejskiego Tygodnia Kodowania. Pochwal Ich! Doceń! Certyfikat będzie im przypominał czas świetnej zabawy z Tobą i CodeWeek2021. 

Grafika ma białe tło. Otoczona jest podwójną, żółtą ramką o szerszej i węższej krawędzi. Wzdłuż krótszych boków grafiki oraz wzdłuż dolnej krawędzi umieszczone są różnokolorowe bąbelki. Na środki, umieszczone jeden pod drugim napisy: różowymi literami “jak wygenerować”, fioletowymi literami “certyfikaty” i czarnymi “uczestników”. Obok znajduje się duży szary znak zapytania. W lewym dolnym rogu, narysowano figurkę chłopca i dziewczynki, skaczących z radości, z uniesionymi do góry rękoma. Towarzyszą im dwa kolorowe roboty, żółty kroczący i niebieski latający. W prawym dolnym rogu znajduje się napis CodeWeek ze znakiem myszy komputerowej. Pod napisem data 9-24 października i pod spodem rok 2021.

Jak wygenerować certyfikat uczestnictwa? To nic trudnego! Podążaj za naszą instrukcją, znajdującą się poniżej! Ikona kursora wskaże Ci kolejne kroki.

Wszystko zaczyna się od zalogowania na stronie codeweek.eu. Instrukcję, jak to zrobić znajdziesz tu: https://www.gov.pl/web/koduj/jak-dodac-wydarzenie.
Po udanym zalogowaniu zostaniesz przekierowany na stronę główną codeweek.eu.

WAŻNE! Aby wygenerować certyfikat uczestnictwa nie musisz zgłaszać swojego wydarzenia!  Dzięki temu certyfikaty dla uczestników możesz przygotować przed wydarzeniem i rozdać je zaraz po zakończeniu Twoich zajęć.

1.    Na stronie głównej codeweek.eu kliknij ikonę szarego człowieka w prawym, górnym rogu ekranu. ozwinie się przed Tobą menu. Wybierz opcję „Certyfikaty uczestnictwa”.
Grafika przedstawia stronę codeweek.eu z rozwiniętym menu opcji. Podświetlona na pomarańczowo jest zakładka “Certyfikat uczestnictwa”. Wskazuje na nią niebieski symbol kursora myszy.

2. Zostaniesz przekierowany na stronę zawierająca formularz danych do certyfikatu. Wypełnij uważnie wszystkie pola. Gdy już skończysz, naciśnij pomarańczowy przycisk „Generuj certyfikaty”.

Uwaga 1 - system nie interperuje poprawnie wszystkich polskich znaków, jeśli gdzies pojawia się błąd, użyj liter bez polskich końcówek.

Uwaga 2 - za jednym razem możesz wygenerować certyfikaty dla wszystkich uczestników Twojego wydarzenia, wpisując w polu „Imiona i nazwiska na certyfikatach” kolejne imiona i nazwiska oddzielone przyciskami.

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu po otworzeniu zakładki “Certyfikaty uczestnictwa”. Na ekranie znajduje się formularz z tytułem “Wygeneruj certyfikaty uczestnictwa dla swojej grupy”. Na końcu formularza znajduje się pomarańczowy przycisk “Generuj certyfikaty, na który wskazuje niebieski symbol kursora myszy.

 

3.    Wygenerowane certyfikaty znajdziesz w zakładce „Moje certyfikaty”. Aby ją odnaleźć, naciśnij ikonę szarego człowieka w prawym, górnym rogu ekranu. Następnie wybierz opcję  “Moje certyfikaty”.

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu z rozwiniętym menu opcji. Podświetlona na pomarańczowo jest zakładka “Moje certyfikaty”, na którą wskazuje niebieski symbol kursora myszy.

4. Zostaniesz przekierowany na stronę zawierająca tabelę ze wszystkimi uzyskanymi przez Ciebie certyfikatami. Certyfikaty uczestnictwa w rubryce „Type” będą zawierać adnotację „Participation”. Klikając ikonę strzałki w prawej kolumnie, możesz pobrać certyfikat/certyfikaty.

Grafika przedstawia stronę codeweek.eu po otworzeniu zakładki “Moje certyfikaty”. Na ekranie znajduje się pomarańczowa tabela z tytułem “Certyfikaty dla”. W pierwszej kolumnie tabeli pod tytułem “Type” znajduje się napis “Participation”. W ostatniej kolumnie tabeli pod tytułem “Actions” znajduje się ikona strzałki skierowanej w dół. Jest ona obrysowana czarnym okręgiem oraz wskazuje na nią niebieski symbol kursora myszy.

 
Gratulacje! Wygenerowałeś certyfikat CodeWeek2021! Wręcz go uczestnikom Twojego wydarzenia. Niech będzie potwierdzeniem, że w Europejskim Tygodniu Kodowania jest miejsce dla każdego!

Masz pytania? Napisz: programowanie@mc.gov.pl

{"register":{"columns":[]}}