W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wydłużamy czas na zgłoszenia do konkursu “1000 pierwszych inicjatyw online” do 25 października!

15.10.2020

Grafika przedstawia zdjęcie złotego pucharu, z którego wysypuje się złote konfetti. W lewym, górnym rogu znajduje się granatowy symbol komentarza oraz data 25.10 w biało-granatowej ramce. Na środku grafiki znajduje się granatowy napis, który brzmi: “Przedłużamy konkurs 1000 pierwszych inicjatyw online. W dolnej części grafiki znajdują się kolorowe kółka nawiązujące do Code Week. W prawym dolnym rogu znajduje się logo CodeWeek oraz data 10-25 października 2020. Na samym dole grafiki znajduje się ciąg logotypów na białym tle: logo Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, logo Ministerstwo Cyfryzacji, logo NASK, logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

W ostatnich dniach, wraz z kolejnymi tysiącami inicjatyw, które zgłaszacie, pojawiają się kolejne zgłoszenia do naszego konkursu „1000 pierwszych inicjatyw online”. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w przygotowanej przez nas zabawie, dlatego postanowiliśmy doprecyzować Regulamin konkursu i wydłużyć termin zgłoszeń aż do zakończenia CodeWeek2020, tzn. do niedzieli 25 paździenrika..

Dokonywanie zgłoszeń inicjatyw będzie możliwe do 25 października 2020 roku do godziny 23.59!

W jaki sposób wziąć udział w konkursie? Wystarczą dwa, proste kroki:

  1. Zgłoś swoje wydarzenie na stronie www.codeweek.eu/add - zarejestrowane wydarzenie musi odbywać online! To konieczny warunek przyjęcia danego zgłoszenia do konkursu.
  2. Wypełnij formularz konkursowy dostępny pod linkiem: https://www.webankieta.pl/ankieta/507087/formularz-konkursowy-1000-pierwszych-inicjatyw-online.html.

Serdecznie zachęcamy do wykorzystania dodatkowego czasu na organizację i zgłaszanie inicjatyw do konkursu! Cała rejestracja zajmuje jedynie kilka minut, a do zdobycia są super nagrody wspierające naukę programowania!

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na koduj.gov.pl w dniu 30 października 2020 roku.

Więcej informacji o konkursie “1000 pierwszych inicjatyw online” jest dostępne pod linkiem: https://www.gov.pl/web/koduj/codeweek---1000-pierwszych-inicjatyw

Materiały

Aktualizacja Regulaminu 1000​_pierwszychonline z dnia 15 października
Regulamin​_1000​_pierwszych​_online​_aktualizacja1510.pdf 0.51MB
{"register":{"columns":[]}}