W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

CodeWeek 2022 - 1000 pierwszych organizatorów

09.08.2022

W tym roku, w związku z nadchodzącym Europejskim Tygodniem Kodowania, ponownie gorąco zachęcamy nie tylko do udziału w wydarzeniach przygotowywanych przez biuro CodeWeek i partnerów, ale także do zgłaszania własnych inicjatyw!

Czerwone tło, napis "Konkurs 1000 pierwszych organizaorów CodeWeek" i "biorę udział" z ikoną klikania. Dzieci i roboty oraz charakterystyczne dla CodeWeek kolorowe bąbelki. Logotypy Funduszy Europejskich, KPRM, NASK i UE.

W tym celu reaktywujemy nasz konkurs "1000 pierwszych inicjatyw CodeWeek". Zasady naszego konkursu są bardzo proste – kto pierwszy, ten lepszy. Mamy nagrody dla pierwszego tysiąca autorów inicjatyw w ramach #CodeWeek2022! Jakie to nagrody? Gry CodyRoby!

O konkursie 

O co chodzi? 1000 pierwszych osób, które zgłosi wydarzenie rejestrując je na mapę CodeWeek, a następnie przekaże link do swojego wydarzenia za pośrednictwem poniższego formularza konkursowego otrzyma nagrodę - pakiet 10 gier Cody Roby, które mamy nadzieję będą Państwu pomocą w dalszych działaniach związanych z promocją programowania.

Konkurs trwa do czasu wyłonienia 1000 pierwszych autorów inicjatyw, jednak nie później niż do 23 listopada, do 23:59. Wyniki opublikowane zostaną na stronie koduj.gov.pl do dnia 10 grudnia.

Zadanie konkursowe

Jak wziąć udział? Wejdźcie na stronę codeweek.eu/add i zgłoście swoje wydarzenie. Jak taka inicjatywa powinna wyglądać? Tak, jak sobie życzycie. Sami widzicie, że to bardzo proste. Nie straćcie szansy na naszą nagrodę.

No dobrze, czas najwyższy poznać zasady konkursu. A te są bardzo proste:

  1. Dodaj swoje wydarzenie na mapie codeweek.eu/add. Opisz swoją inicjatywę tak szczegółowo, jak to możliwe. Najciekawsze pomysły chcemy promować, inspirując innych. Opublikujemy je na stronie gov.pl w dedykowanej zakładce „inspiracje”.
  2. Zgłoś opublikowane wydarzenie za pośrednictwem formularza konkursowego (przesyłając link), podając dane do wysyłki nagrody. Jeśli znajdziesz się w pierwszym tysiącu organizatorów, po rozstrzygnięciu konkursu (które nastąpi najpóźniej do 10 grudnia 2022 r.) wyślemy Ci nagrodę i poinformujemy o tym e-mailowo.

Chyba nie ma takiego drugiego konkursu, w którym do rozdania jest 1000 nagród! Do udziału w konkursie namówcie znajomych, rodzinę i kogo sobie tylko życzycie. Ważne, aby nasza mapa wydarzeń wypełniła się Waszymi inicjatywami.

Uczestnictwem w Europejskim Tygodniu Kodowania i naszym konkursie pochwalcie się w mediach społecznościowych!

Dane osobowe

W formularzu zbieramy Państwa dane osobowe, które posłużą do weryfikacji warunków udziału w konkursie, a następnie - w przypadku wygranej - do wysyłki nagrody. Zgodnie z Regulaminem konkursu podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach określonych w Regulaminie przed dniem wysyłki nagrody lub żądania ich usunięcia, Organizator wyklucza taką osobę z udziału w Konkursie, co jest równoznaczne z odmową przyznania nagrody.

Informacje o przetwarzaniu danych znajdziecie Państwo się w Regulaminie konkursu. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed przesłaniem formularza.

Krok po kroku

Najważniejsze, aby zarejestrować swoją inicjatywę na codeweek.eu/add. To bardzo ważne! Tylko zarejestrowane wydarzenia biorą udział w europejskim wyścigu o zwycięstwo. Kiedy to zrobisz, Twoja inicjatywa pojawi się na mapie CodeWeek i w rankingu europejskich wydarzeń.

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Polska jest jednym z jej liderów - w 2020r. zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu, w ubiegłym roku – trzecie. 

W tym roku też chcemy być na podium – pomóż nam i dołącz do społeczności Europejskiego Tygodnia Kodowania już dziś!

Dowiedź się więcej o CodeWeek przechodząc na stronę polską stronę CodeWeek oraz na oficjalną stronę EU CodeWeek. Po więcej informacji zaglądaj też regularnie na naszego Facebooka: Code Week Pl i Instagrama: codeweekpl.

Powodzenia!
Zespół CodeWeek2022

Materiały

Zamiana w regulaminie konkursu 1000 pierwszych organizatorów CodeWeek 17.11.2022
Zmiana​_w​_regulaminie​_konkursu​_1000​_pierwszy​_organizatorów​_Codeweek​_1711.pdf 0.11MB
{"register":{"columns":[]}}