W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nadchodzi CodeWeek #TeachDay 2021 - zarejestruj się do 15 maja!

07.05.2021

22 maja 2021 roku EU Code Week zaprasza nauczycieli wszystkich przedmiotów i poziomów do wzięcia udziału w pierwszym # CodeWeek # TeachDay.

Napis "EU CodeWeek Teach Day, 22 maja, 9:30" i poniżej "zarejestruj się" w lewej części grafiki . W prawej części grafiki na biało niebiesko-pomarańczowym tle widać kilka okien na ekrnie laptopa z twarzami uśmiechniętych osób . Obok komputera stoją rośliny doniczkowe.

Podczas tego wydarzenia online dowiesz się o różnych aspektach kodowania, kreatywności cyfrowej i innych tematach od inspirujących prelegentów, w tym decydentów, programistów, ekspertów edukacyjnych i entuzjastów.

Będziesz swobodnie angażować się i wchodzić w interakcje w ramach międzynarodowej społeczności, napotykać nowe pomysły i uczyć się wnikliwych technik i praktyk w zakresie nauczania i uczenia się kodowania. Otrzymasz również możliwość nawiązania kontaktów i odkrywania nowych sposobów patrzenia na kodowanie jako siłę napędową transformacji w ekosystemie edukacyjnym.

Czego można się spodziewać po Teach Day?

  • Przemówienie otwierające Thierry Breton, unijnego komisarza ds. Rynku wewnętrznego
  • Keynotes i różne punkty widzenia na kodowanie, kreatywność cyfrową i inne tematy od inspirujących mówców, takich jak Massimo Banzi, współzałożyciel Arduino i Alessandro Bogliolo, koordynator ambasadorów EU Code Week, profesor School of Information, Science and Technology na Uniwersytecie Urbino
  • Debaty panelowe z ekspertami w dziedzinie edukacji i badaczami
  • Warsztaty prowadzone przez międzynarodowych ekspertów w dziedzinie edukacji dzielącymi się świeżymi pomysłami ze świata kodowania
  • Wystawy organizowane przez czołowe firmy IT i duże organizacje pozarządowe działające na polu edukacji i wspierające kodowanie w szkołach. Wśród nich: Code Club, Code.org, Google, Meet & Code, Public Libraries 2030
  • Ciesz się doświadczeniem online podobnym do prawdziwego wydarzenia
  • Interakcje z uczestnikami i prelegentami, wymiana pomysłów, wiedzy, historie sukcesu i… dobra zabawa!

Zapraszamy!

Dla kogo? Dla pedagogów, nauczycieli i wszystkich pasjonatów programowania. Uwaga – wydarzenie w języku angielskim.

Termin: 22 maja, 9.30-17.00, sprawdź szczegóły w agendzie spotkania

Jak dołączyć? Zarejestruj chęć udziału do 15 maja – formularz rejestracji

Więcej informacji: https://codeweek.eu/teach-day