W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Własna planszówka? To takie proste! Zobacz film Oczekując.pl

Grafika przedstawia kadr z filmu “Własna gra planszowa? To takie proste!” zamieszczonego na kanale YouTube Oczekując Blog Parentingowy. Znajduje się na nim prowadząca blog - Maria oraz jej córka - Gabrysia. Wspólnie siedzą przy stole i pracują nad projektem własnej gry planszowej. Na środku grafiki znajduje się czarny symbol play. Na dole grafiki znajduje się różowo-czarny napis, który brzmi: “Własna gra planszowa? To takie proste!”. Na samym dole grafiki znajduje się ciąg logotypów na białym tle: logo Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, logo Ministerstwo Cyfryzacji, logo NASK, logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Jaki jest najlepszy sposób na nudę u dzieciaków? Oczywiście gry planszowe! Co jednak zrobić, kiedy wszystkie gry na naszej półce znamy już na wylot? Odpowiedź jest bardzo prosta - stworzyć swoją własną! W materiale zamieszczonym na blogu parentingowym oczekując.pl znajdziecie praktyczne podpowiedzi i wskazówki jak się za to zabrać oraz w jaki sposób wykorzystać gry planszowe nie tylko do zabawy, ale także nauki programowania!

Zapraszamy do oglądania filmu i dzielenia się nim z innymi!

***

Materiał został przygotowany w ramach projektu „Kampanie edukacyjno – informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020. Projekt jest realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK.

Wideo

{"register":{"columns":[]}}