W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolejny wypadek na DK 16

30.06.2021

DK16 wypadek

Kolejny wypadek drogowy DK 16, Augustów

30.06.2021

 

Kolejny wypadek drogowy DK 16, Augustów

30 czerwca 2021 r. o godz. 10:18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Augustowie otrzymało informację o wypadku drogowym na Drodze Krajowej nr 16 w miejscowości Augustów na wysokości Przewięzi.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowych zastano zderzenie dwóch samochodów osobowych oraz lawety. Podróżujący pojazdami kierowcy oraz pasażerowie w chwili przybycia zastępów Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej znajdowali się poza pojazdami. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca  zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu odnotowano 3 osoby poszkodowane w tym 2 dzieci.  W akcji udział brały 3 zastępy z JRG Augustów, zastęp z OSP Augustów, łącznie 12 ratowników, Zespoły Ratownictwa Medycznego, Straż Graniczna oraz Policja. 

 

Opracował: asp. Krzysztof Zielonka

Zdjęcie:  KP PSP Augustów

Zdjęcia (2)