W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek drogowy miejscowość Netta Pierwsza.

08.06.2021

Na zdjęciu widoczny jest samochód dostawczy po zderzeniu z samochodem ciężarowym oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i pojazd ratowniczo - gaśniczy.

8 czerwca 2021 r. o godz. 13:55 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Augustowie otrzymało informację o wypadku drogowym na Drodze Powiatowej w miejscowości Netta Pierwsza.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowych zastano samochód ciężarowy i samochód dostawczy po zderzeniu na skrzyżowaniu dróg.  Samochód ciężarowy znajdował się na poboczu drogi, samochód dostawczy w wyniku zderzenia przewrócił się na bok. Podróżujący pojazdami kierowcy  w chwili przybycia zastępów znajdowali się poza pojazdami. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca  zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu odnotowano 1 osobę poszkodowaną.  W akcji udział brały 2 zastępy z JRG Augustów, zastęp z OSP Netta Druga -  łącznie 12 ratowników, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. 

Opracował: asp. Andrzej Sobolewski

Zdjęcie:  st. kpt. Paweł Bukrejewski

Zdjęcia (2)