W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

bryg. Marcin Sawicki

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim bryg. Marcin Sawicki w mundurze wyjściowym.

Marcin Sawicki urodził się 21 lutego 1979 r. w Bielsku Podlaskim. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1998 r. jako podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim rozpoczął w 2002 r. na stanowisku ds. organizacyjnych. W latach 2003 – 2017 pełnił służbę na stanowisku ds. kontrolno-rozpoznawczych, po czym w roku 2017 mianowany został na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Przez cały okres służby systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc m.in. uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Politechnice Białostockiej.

Z dniem 18 lutego 2020 r. decyzją Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim.

Za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych odznaczony został m.in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej",  Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.12.2020 09:18 bryg. Marcin Sawicki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Marcin Sawicki 2.0 07.12.2020 12:35 bryg. Marcin Sawicki
bryg. Marcin Sawicki 1.0 07.12.2020 09:18 bryg. Marcin Sawicki

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP