W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja dystrybucji maseczek ochronnych oraz płynu do dezynfekcji do parafii

01.04.2021

Zdjęcie przedstawia funkcjonariusza Komendy Powiatowej podczas akcji dystrybucji maseczek oraz płynu do dezynfekcji do parafii.

01.04.2021 roku strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy przy współpracy Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu brodnickiego dostarczyli maseczki ochronne oraz płyn do dezynfekcji do parafii znajdujących się na terenie powiatu brodnickiego. O  dalszym rozdysponowaniu środków ochrony osobistej wśród parafian będą decydować proboszczowie. Poprzez parafie maseczki trafią do mieszkańców.

Akcja dystrybucji maseczek jest koordynowana przez Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego, w ramach pomocy rządowej pochodzącej z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Na terenie powiatu brodnickiego dostarczono do parafii łącznie 135 tys. sztuk maseczek ochronnych oraz 755 litrów płynu do dezynfekcji.

Zdjęcia (4)