W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Darowizna stolarki drzwiowej od Firmy DRUTEX S.A. dla JRG Nr 1 w Bytowie

08.01.2021

Na zdjęciu znajduje się 4 mężczyzn, 3 z nich ubranych jest w ubrania koszarowe koloru czarnego, a 4 ubrany jest w czarną kurtkę oraz niebieskie jeansy. Za mężczyznami stoi czarny Mercedes Sprinter z logo firmy DRUTEX S.A.. Strażacy stoją przed Komendą PSP w Bytowie.

W dniu 8 stycznia 2021 r. Komenda Powiatowa PSP w Bytowie otrzymała darowiznę od Firmy Drutex S.A. w postaci 3 kompletów stolarki drzwiowej. Otrzymana stolarka drzwiowa zostanie zamontowana w garażu Jednostki Ratowniczo-Gaśnicza Nr 1 w Bytowie. Wykonany  przez Firmę Drutex S.A. przedmiot darowizny spełnia najwyższy standard jakości oraz bezpieczeństwa.

Za okazaną pomoc i życzliwość składamy ogromne podziękowania Darczyńcy - Prezesowi Firmy Drutex S.A. Panu Leszkowi Gierszewskiemu.

Zdjęcia (1)