W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczyste przekazanie Lekkiego Samochodu Operacyjnego

16.02.2021

Zdjęcie przedstawia samochód Skoda Fabia na tle frontu budynku Komendy Powiatowej PSP w Chełmnie. Przy samochodzie stoi trzech druhów z OSP Kijewo Królewskie ubranych w czerwone polary oraz Komendant st.bryg. Karol Utrata w mundurze dowódczo-sztabowym i kurtce.

16 lutego 2021 r. w KP PSP w Chełmnie odbyło się uroczyste  przekazanie Lekkiego Samochodu Operacyjnego marki Skoda Fabia do jednostki OSP w Kijewie Królewskim. Przekazania Naczelnikowi OSP w Kijewie Królewskim  oraz jednocześnie Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP druhowi Sławomirowi Stachewiczowi dokonał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie st. bryg. Karol Utrata. 
Pojazd podniesie możliwości operacyjno-prewencyjne jednostki jak również usprawni realizację zadań podejmowanych przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

 Opracowanie: st.kpt. Tomasz Guzek
Zdjęcia: KP PSP Chełmno