W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr inż. Radosław Osiecki

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie

bryg. Radosław Osiecki

bryg. Radosław Osiecki urodził się 3 marca 1984 r. w Ciechanowie. W sierpniu 2003 roku rozpoczął służbę kandydacką W Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. W 2007 roku po uzyskaniu tytułu inżyniera pożarnictwa, został skierowany przez Komendanta Głównego PSP do pełnienia służby stałej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku. Początkowo na stanowisku dowódcy zastępu, następnie dowódcy sekcji. W trakcie pełnienia służby w latach 2008-2010 ukończył uzupełniające studia II stopnia w na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w SGSP w Warszawie uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa.

Od 1 grudnia 2009 r. bryg. Radosław Osiecki pełni służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie. Przez ten okres był związany z wydziałem operacyjnym tut. jednostki, zajmując poszczególne stanowiska służbowe. W 2013 roku został Naczelnikiem Wydziału Operacyjnego. Z dniem 1 stycznia 2019 został powołany na stanowisko p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie. Z dniem 28 marca 2019 r. Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał mł. bryg. Radosława Osieckiego na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie. W okresie od marca 2020 roku do czerwca 2020 roku bryg. Radosław Osiecki pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie.

{"register":{"columns":[]}}