W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odszedł na wieczną służbę śp.st. bryg. Radosław Fijołek Komendant Miejski PSP w Jeleniej Górze

23.11.2021

Logo PSP z kirem

Z wielkim smutkiem informujemy, że dziś w nocy zmarł st. bryg. Radosław Fijołek, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Radosław Fijołek z pożarnictwem związany był od 1994 roku. Stanowisko komendanta miejskiego PSP zajmował od 1 maja 2017 r. W trakcie swojej wieloletniej służby odznaczony m.in. przez Prezydenta RP medalem srebrnym Za Długoletnią Służbę, złotą odznaką ministerialną Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz złotym medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa.

Komendant Powiatowy PSP w Cieszynie  st. bryg. Damian Legierski wraz z kadrą kierowniczą Komendy Powiatowej PSP w Cieszynie składa najszczersze wyrazy żalu i współczucia rodzinie oraz wszystkim najbliższym zmarłego.

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione 24 listopada 2021 r. o godzinie 13:00 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach. 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}