W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dostarczenie ulotek dla starostwa

19.02.2021

Strażak przekazuje pudełko kartonowe pracownikowi na tle magazynowych regałów

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie realizując kolejne zadanie w ramach Narodowego Programu Szczepień, pomagają w dystrybucji ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19, skierowanych do mieszkańców powiatu garwolińskiego.

Materiały informacyjne pochodzące z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego zostały przekazane do Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie, a następnie za pośrednictwem Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie do Starostwa Powiatowego w Garwolinie, w celu zapewnia ich dotarcia do jak największej liczby mieszkańców powiatu, aby zachęcić do szczepień przeciwko COVID-19.

Przypominamy, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy nadal pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie. Przedsięwzięcie prowadzone jest we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

 

Opracowanie: KP PSP Garwolin

Zdjęcia: KP PSP Garwolin