I Wojewódzkie Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

14.04.2024

14 kwietnia br. na hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach odbyły się  I Wojewódzkie Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo- Pożarnicze. W rywalizacji uczestniczyło 28 pięcioosobowych zespołów z całego województwa podlaskiego.

Halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze mają na celu doskonalenie oraz sprawdzenie  umiejętności sztuki pożarniczej członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych poprzez zmagania sportowe.

Powiat grajewski reprezentowały zespoły z MDP Niedźwiadna, w kategorii drużyn dziewczęcych, który zajął miejsce 10 oraz MDP Szczuczyn, w kategorii drużyn  chłopięcych, który zajął miejsce 15 w ostatecznej klasyfikacji.

Zwycięzcami zawodów w kategorii drużyn chłopięcych została drużyna MDP Rutki Stare natomiast w kategorii drużyn dziewczęcych MDP Drohiczyn.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy osiągniętych rezultatów, poświęcenia i zapału.