W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Przyjęcia interesantów

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie lub w jego zastępstwie Zastępca przyjmują interesantów w sprawach skarg, wniosków i petycji w każdy poniedziałek w godzinach od 14:00 do 16:00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, ul. Wojska Polskiego 74. W przypadku, gdy poniedziałek jest ustawowo dniem wolnym od pracy, interesanci przyjmowani są w następnym dniu roboczym, w godzinach jak wyżej.

Kierownicy komórek organizacyjnych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie przyjmują interesantów w sprawach skarg, wniosków i petycji codziennie w godzinach pracy tj. od 7:30 do 15:30.

Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku przyjmuje interesantów w sprawach skarg, wniosków i petycji w każdy poniedziałek w godzinach od 14:00 do 15:45 w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, ul. Warszawska 3.

Po godzinach pracy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie skargi, wnioski i petycje można składać do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.