III miejsce Komendy PSP w Grójcu w zawodach strefowych w piłkę siatkową

Zawody strefowe piłka siatkowa

W dniu 7 października 2021 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie odbyły się eliminacje strefowe Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków PSP.

Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawiła się następująco:
1 miejsce – KP PSP w Sochaczewie,
2 miejsce – KP PSP w Otwocku,
3 miejsce – KP PSP w Grójcu.

Na zakończenie turnieju wręczone zostały puchary oraz statuetki dla najlepszego zawodnika turnieju którym został Marcinowi Kaliński reprezentującemu KP PSP w Otwocku. natomiast najlepszym rozgrywającym został Dariusz Orliński z KP PSP w Sochaczewie.

Nagrody dla wszystkich drużyn, wręczone zostały przez Panią Jolantę Gonta – Starostę Powiatu Sochaczewskiego, w asyście st. bryg. Piotra Piątkowskiego – Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie, st. kpt. Marcina Błońskiego – Komendanta Powiatowego PSP w Grójcu oraz Pani Jadwigi Sikorskiej – Dyrektor SP Nr 6.

Zwycięskiej drużynie z Sochaczewa życzymy powdzenia w finałach Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków PSP.