W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Struktura organizacyjna KP

Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy

Naczelnik Wydziału

bryg. Andrzej Garus

tel. (16) 307 12 24

e-mail: a.garus@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Zastępca Naczelnika Wydzialu

mł. bryg. Mariusz Kisała

tel. (16) 307 12 15

e-mail: kisala.m@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Starszy Inspektor

asp. Krzysztof Balicki

tel. (16) 307 12 16

e-mail: k.balicki@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Obsada Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jarosławiu

mł. kpt. Krzysztof Borst

asp. Jacek Lorenowicz

mł. asp. Dominik Świst

ogn. Mateusz Borcz

st. sekc. Karol Dryniak

st. sekc. Michał Ryzner

Wydział Organizacyjno-Kwatermistrzowski

Naczelnik Wydziału

st. kpt. Dawid Skuratko

tel. (16) 307 12 18

e-mail: skuratko.d@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Zastępca Naczelnika Wydziału

st. kpt. Kamil Kondracki

tel. (16) 307 12 26

e-mail: k.kondracki@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Starszy Specjalista

kpt. Krystian Lepa

tel. (16) 307 12 14

e-mail: k.lepa@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Starszy Inspektor Sztabowy

asp. Andrzej Rosiak

tel. (16) 307 12 27

e-mail: a.rosiak@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Inspektor

mł. asp. Piotr Szczygieł

tel. (16) 307 12 26

e-mail: pszczygiel@kppspjaroslaw.itl.pl

 

Archiwista

Kamila Poprawa

tel. (16) 307 12 30

e-mail: k.poprawa@kppspjaroslaw.ilt.pl

Sekcja ds. Finansowych
{"register":{"columns":[]}}