W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

MIANOWANIE DOWÓDCY I ZASTĘPCY DOWÓDCY JEDNOSTKI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ W LĘBORKU

19.04.2021

W dniu 16 kwietnia 2021 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska dowódcy i zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lęborku oraz mianowania na wyższe stanowiska służbowe pozostałych funkcjonariuszy.

Zdjęcie przedstawia Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku wręczającego akt mianowania zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po prawej stronie widoczny dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w tle zmiana służbowa oraz pojazdy pożarnicze.

Podczas uroczystej zbiórki na wyższe stanowiska służbowe mianowani zostali:
- kpt. Marcin Elwart – na stanowisko dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej
- asp. Radosław Wroński – na stanowisko zastępca dowódcy Jednostki Ratownoczo-Gaśniczej
- st. sekc. Kajetan Wiszowaty – na stanowisko starszy technik
- st. str. Kamila Reclaf – na stanowisko młodszy technik
Akty mianowania wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku mł. bryg. Piotr Krzemiński, gratulując mianowanym, życząc im jednocześnie dalszych sukcesów w służbie.

Opracowanie: kpt. Marcin Elwart, 
Zdjęcia: KP PSP Lębork.
 

Zdjęcia (4)