W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pracowity poranek 30.04.2021

30.04.2021

30.04.2021

O godzinie 6.30 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia na DK 61 w Serocku. Doszło tam do zdrzenia samochodu cieżarowego z ciągnikiem rolniczym przewożącym siano. Kierujący oboma pojazdami nie odnieśli żądnych obrażeń. Na pasie w kierunku Legionowa występwały utrudnienia do godz 8.30. W działaniach udział brały zastępy JRG Legionowo, WSP Zegrze oraz OSP Serock.

Około godz. 11 .30 otrzymaliśmy wezwanie do silnego zadymienia wydobywającego się z ostatniego piętra w budynku wielorodzinnym w Legionowie. W chwili dojazdu płomienie i silny dym wychodziły już na zewnątrz z okna na 11 piętrze. Po dotarciu na miejsce ratowników z linią gaśnicza okazało się że pali się komórka lokatorska i nie ma osób poszkodowanych. W działaniach udział brało 7 zastępów: 3x JRG LEGIONOWO, JRG 10 WARSZAWA, OSP LEGIOWO I 2x OSP JABŁONNA.

Zdjęcia (6)