W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zastępca Dowódcy JRG odchodzi na emeyturę.

26.02.2021

26.02.2021 Ostatnia zmiana służby asp. sztab. Tomasz Kołodziński. Na zdjęciu w tel samochody pożarnicze w garażu. Na pierwszym planie strażacy w dwuszeregu wszyscy w mundurach wyjściowych i bojowych. Na środku Tomasz Kołodziński Z-ca dowódcy JRG Legionowo.
W piątek 26.02. miała miejsce uroczysta zmiana służby. Dla asp. sztab. Tomasza Kołodzińskiego była to ostatnia zmiana w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej przed odejściem na zasłużoną emeryturę po ponad 30 letniej służbie.
Tomasz Kołodziński służbę w Straży Pożarnej rozpoczął w 1991 roku jako ratownik w JRG 10 Warszawa. W kolejnych latach służby awansował na wyższe stanowiska służbowe oraz kolejne stopnie. W latach 1991 -2004 pełnił służbę w KP PSP Warszawa w Jednostkach nr 10 i 1 oraz w wydziale operacyjno - szkoleniowym. W 2004 r rozpoczął służbę w KP PSP w Legionowie na stanowisku dyżurny operacyjny powiatu, a od 2007 do dziś zajmował stanowisko zastępcy dowódcy JRG Legionowo.
Przez wiele lat służby otrzymał wiele wyróżnień i odznaczeń resortowych za wkład w działania Ochrony przeciwpożarowej jak i wzorową postawę.
Podczas uroczystej zmiany służby Komendant Powiatowy PSP w Legionowie st. bryg. Radosława Parapura podziękował asp. sztab. Tomaszowi Kołodzińskiemu za dotychczasową służbę oraz złożył w imieniu wszystkich legionowskich strażaków życzenia wszelkiej pomyślności.
Tomasz wszystkiego najlepszego w nowym etapie życia oraz realizacji wszelkich planów!

Zdjęcia (10)