W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szczepienia funkcjonariuszy PSP i druhów OSP przeciwko Covid-19

29.03.2021

Zdjęcie przedstawia trzech funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim stojących na korytarzu przed wejściem do punktu szczepień.

W dniu 29 marca 2021 roku rozpoczął się proces szczepienia funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz druhów jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu lwóweckiego. Szczepienia prowadzone są w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej. W I turze szczepień udział brał Komendant Powiatowy PSP w Lwówku Śląskim, Zastępca Komendanta Powiatowego, funkcjonariusze Komendy Powiatowej, funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Lwówku Śląskim włącznie z Dowódcą JRG i jego zastępcą oraz druhowie z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Proces szczepień koordynowany jest przez Policję i odbywa się w wyznaczonych terminach zgodnie z harmonogramem i ilością przydzielonych szczepień.

 

Źródło: KP PSP w Lwówku Śląskim

Zdjęcia: OSP Golejów, KP PSP w Lwówku Śląskim

Zdjęcia (3)