W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja Toyoty w Jeziorkach

01.05.2021

1 maja 2021 r. (sobota) ok. godz. 13:52 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie otrzymał zgłoszenie o czołowym uderzeniu w drzewo samochodu osobowego w Jeziorkach (gm. Strzelno).

Kolizja samochodu osobowego w Jeziorkach

Do działań dyżurny skierował zastępy GBA 2,5/16 i GCBA 5/40 z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Mogilnie oraz zastęp GCBA 5/35 z OSP Strzelno.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy Toyota Corolla w przydrożnym rowie po wcześniejszym czołowym uderzeniu w drzewo. Osoby podróżujące(mężczyzna i kobieta) poza pojazdem. Kobieta w karetce pogotowia pod opieką zespołu PRM.

Działania zastępów polegały na odłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe, sprawdzeniu wycieków płynów eksploatacyjnych oraz na pomocy policji w kierowaniu ruchem na DK15.

Po przebadaniu poszkodowana pozostała na miejscu zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia przybyli także: policja, pogotowie ratunkowe.

Działania zastępów trwały ok. 50min.

Opracowanie: mł. ogn. Marek Żelazny, KP PSP w Mogilnie
Zdjęcia: JRG Mogilno