W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozpoczął się proces szczepień przeciw COVID-19 dla funkcjonariuszy służb mundurowych

25.03.2021

Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn. Mężczyzna po lewej na drugim planie jest ubrany w kitel medyczny, mężczyzna pośrodku w mundur PSP, a mężczyzna po prawej w garnitur. Wszyscy mają na twarzach maseczki. Przed mężczyznami stoją dwa mikrofony.

24 marca 2021 r. o godzinie 14.00 w szpitalu tymczasowym na PGE Narodowym rozpoczął się proces szczepień przeciw COVID-19 dla grupy 1C „służby mundurowe".

Równolegle ruszają szczepienia dla wszystkich funkcjonariuszy i druhów w kraju. W związku z tym prosimy wszystkie osoby, które zgłosiły chęć przyjęcia szczepionki o oczekiwanie na telefon od koordynatorów szczepień w KP PSP Myszków, który poinformuje umówionym terminie szczepienia.

Wszystkie osoby zgłoszone do szczepienia proszone są o:

  • zweryfikowanie posiadania skierowania na szczepienie na Internetowym Koncie Pacjenta (Internetowe Konto Pacjenta),
  • zapoznanie się z instrukcją dotyczącą szczepienia w MCK w Katowicach (zamieszczona poniżej),
  • posiadanie z sobą kwestionariusza wstępnego przed szczepieniem COVID-19 (zamieszczony poniżej).

W przypadku strażaków OSP chętnych do zgłoszenia się na szczepienie - prosimy o kontakt z koordynatorem szczepień KP PSP Myszków - 343131541 wew. 167. Poniżej opublikowano także oświadczenie woli dla druhów.

Opracowanie: kpt. Michał Słota, KP PSP Myszków
Zdjęcia: KG PSP

Materiały

Instrukcja Szczepienia MCK
instrukcja​_Szczepienia​_MCK​_.pdf 5.74MB
Kwestionariusz
kwestionariusz.pdf 0.49MB
Oświadczenie woli
Oświadczenie​_woli.docx 0.02MB